Karolina i Łukasz
Przed przyjściem do biura Arkadia Prestige pracowaliśmy w korporacjach. Byliśmy bardzo zabiegani, robiliśmy kariery, nie bardzo mieliśmy czas na życie prywatne. Wydaje się nam, że musieliśmy nawet bywać na wspólnych imprezach naszych firm, które ze sobą współpracowały. Jednak poznaliśmy się dopiero w biurze Arkadia Prestige.
Łukasz od razu był pewien, że ja jestem kobietą dla niego. Ja nie byłam tego tak pewna od początku. Przez jakiś czas przyjmowałam jeszcze propozycje spotkań z innymi mężczyznami z biura. Dopiero nasz wspólny wyjazd na długi weekend majowy pozwolił nam poznać się lepiej. Od tego momentu wszystko się zmieniło. Teraz i ja byłam pewna, że jesteśmy dla siebie stworzeni. Jednak jesteśmy razem tylko dzięki wytrwałości Łukasza, który nie zwątpił w nas na początku i cierpliwie czekał aż ja przekonam się, co do własnych uczuć i naszej przyszłości. Na razie jesteśmy razem, jesteśmy szczęśliwi. Zobaczymy co będzie dalej. Jesteśmy wdzięczni za możliwość spotkania się. Usługi biura Arkadia Prestige polecamy wszystkim, którzy szukają miłości.

Anna i Tomasz

Poznaliśmy się w maju, a już po 8 miesiącach - w styczniu był nasz ślub. Arkadia Prestige - to był dla nas obojga pierwszy kontakt z biurem matrymonialnym. Nigdy wcześniej nie korzystaliśmy z usług takiego biura. Nie wiedzieliśmy czego możemy się spodziewać, ale od pierwszego kontaktu oboje wiedzieliśmy, że trafiliśmy na kompetentnych ludzi.
Dla Ani było to piąte spotkanie, dla mnie drugie. Od razu na naszym, wspólnym, pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy, że jesteśmy dla siebie stworzeni. Następne spotkania tylko nas w tym upewniły. Jesteśmy do siebie podobni pod wieloma względami, mamy podobne zainteresowania, także te, o których nie wspomnieliśmy podczas swoich pierwszych rozmów w biurze. Skąd oni wiedzieli, że tak będziemy do siebie pasowali po jednej, dwugodzinnej rozmowie z nami? To będzie dla nas tajemnicą na zawsze.
Na pewno wiemy, że konsultanci w biurze Arkadia Prestige są bardzo kompetentni i są fachowcami najwyższej próby. Zachęcamy wszystkich do skorzystania z usług biura. Warto dać sobie szansę, by być szczęśliwym! Dziękujemy!!

Krystyna i Tadeusz
Gdy przyszliśmy do biura Arkadia Prestige oboje byliśmy po przejściach, nieufni i w stosunku do siebie, i w stosunku do biura. Szczególnie Krystyna nie była łatwą klientką.
Wypytywałam dokładnie o wszystkich mężczyzn, z którymi miałam się spotkać, jakbym miała na pierwszym spotkaniu od razu za nich wyjść za mąż. Cóż jak ktoś się sparzył kilka razy w życiu, to potem trudno mu zaufać. Do spotkania z Tadeuszem też podeszłam nieufnie. Potem mówił, że na pierwszym spotkaniu ze mną, czuł się jak na spotkaniu w sprawie pracy.
Gdyby nie to, że bardzo mi się spodobała, to pewnie po tym spotkaniu w iałbym gdzie pieprz rośnie J Potem było już tylko lepiej. Okazało się, że świetnie się rozumiemy i potrafimy godzinami ze sobą rozmawiać. Spotykaliśmy się bardzo często. Od kilku miesięcy mieszkamy razem. Sytuację zaakceptowały też nasze dzieci. To utwierdza nas w przekonaniu, że mimo złych doświadczeń w życiu można spotkać, nawet w dojrzałym wieku, prawdziwą miłość.
Jesteśmy wdzięczni wszystkim z Arkadia Prestige za to, co nas spotkało, a przede wszystkim za cierpliwość i wyrozumiałość.

Agnieszka i Marek
Mam na imię Marek, mam 39 lat. W biurze Arkadia Prestige byłem prawie rok. Na początku nie bardzo potrafiłem odnaleźć się w sytuacji opowiadania o sobie kobietom, które widzę pierwszy raz w życiu. Moje nastawienie zmieniło się, gdy po 2 miesiącach spotkałem Kingę. Bardzo mi się podobała. Spotykaliśmy się cztery miesiące. Jednak przy bliższym poznaniu okazało się, że zbyt wiele nas dzieli.
Znów wróciłem do spotkań. Kobiety, które spotykałem były z reguły inteligentnymi osobami, z dużą klasą, ale wciąż to nie było to, nie było między nami chemii. Aż pojawiła się Agnieszka. Piękna, mądra, interesująca. Bardzo mi się podobała, ale podchodziłem do tej znajomości z dużą ostrożnością. Jednak wraz z upływem czasu było coraz lepiej. Zakochaliśmy się w sobie. Jesteśmy ze sobą prawie pół roku. Planujemy ślub.
Dzięki Arkadia Prestige dowiedziałem się, że aby spotkać miłość czasami potrzeba dużo czasu i wytrwałości. Wcześniej wydawało mi się, że to się po prostu przydarza, spada jak grom z jasnego nieba. Teraz wiem, że często nasz los zależy od nas samych. Miłości trzeba szukać i dawać sobie szansę. Dziękuję za tę naukę i za Agnieszkę. Marek

Teresa i Jan
Trafiliśmy do biura Arkadia Prestige mniej więcej w tym samym czasie. Oboje byliśmy wdowcami i dla obojga ważne było, aby spotkać osobę, z którą będziemy mogli wziąć ślub kościelny. Oboje pochodzimy z rodzin z tradycjami i wiara jest dla nas ważna. W tym sensie jesteśmy chyba niedzisiejsi. Może dlatego znaleźliśmy od razu wspólny język. Połączyły nas podobne wartości, w które wierzymy i podobny pogląd na świat. W przeszłości oboje byliśmy też wykładowcami akademickimi i wiedliśmy podobny styl życia. Nie spodziewaliśmy się, że tacy tradycyjni ludzie znajdą szczęście w takim nowoczesnym biurze. Jest między nami jeszcze jedna zbieżność. Do biura Arkadia Prestige trafiliśmy z polecenia naszych znajomych, którzy byli wcześniej klientami tego biura. Teraz my polecamy biuro Arkadia Prestige. Warto zostać ich klientami w każdym wieku, nawet jak na początku nie bardzo się dowierza, że w biurze matrymonialnym można znaleźć swoją Drugą Połowę.

Agata i Jarek
Bardzo dziękujemy wszystkim z biura Arkadia Prestige za ich pracę, starania, cierpliwość i możliwość wzajemnego poznania się dzięki mądrości i profesjonalizmowi konsultantów biura.
Ja byłem klientem programu VIP, ale spotykałem kobiety także z innych programów. Jedną z nich była Agata.
Najpierw nie chciałam spotkać się z Jarkiem. Z opisu wydawał mi się zarozumiałym nuworyszem. Zaufałam jednak rekomendacji pani Agnieszki i spotkaliśmy się. To był strzał w dziesiątkę. Jarek okazał się nieco nieśmiałym, bardzo inteligentnym i opiekuńczym mężczyzną. Jestem wdzięczna, że spotkaliśmy się, mimo moich obaw.
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze sposobu pracy biura. Dzięki empatii konsultantów także osoby, które na co dzień mają inne wyobrażenie o partnerach, których poszukują mogą znaleźć ukochaną osobę. Poleciliśmy usługi biura naszym znajomym i oni też znaleźli szczęście dzięki konsultantom biura. Nie jesteśmy więc wyjątkiem od reguły. Z całego serca polecamy biuro Arkadia Prestige, we własnym imieniu i w imieniu naszych przyjaciół. Agata i Jarek

Beata i Kacper
Po skończeniu studiów byłem bardzo zajęty. Miałem absorbującą pracę, sporo podróżowałem zawodowo. Nie miałem jednak z kim wyjeżdżać na weekendy, ani podróżować prywatnie. Szukałem partnerki na stałe, ale nie byłem gotowy, aby się żenić. Nie myślałem w najbliższym czasie o założeniu rodziny i posiadaniu dzieci. Zainteresowałem się biurem Arkadia Prestige, bo reklamowali się jako biuro nie tylko matrymonialne, ale i zapoznawcze. A ja miałem już dość przypadkowych randek internetowych.
Po rozmowie w biurze Arkadia Prestige zdecydowałem się zostać ich klientem. Na początku nie wierzyłem, że mi pomogą, ale po kilku spotkaniach zmieniłem zdanie. Dziewczyny, które spotykałem były interesujące i na pewno nie były przypadkowe (jak w internecie). Z kilkoma z nich spotykałem się jakiś czas, z dwoma kontaktuje się do dziś. Zostaliśmy znajomymi. Dopiero, gdy spotkałem Beatę postanowiłem, że nie będę już przyjmował propozycji spotkań z innymi kobietami.
Na początku Beata nie chciała zaakceptować mojego stylu życia. Było nam trudno się spotykać. Dopiero, gdy zrezygnowałem z bardzo częstych, dłuższych wyjazdów zaczęliśmy poznawać się bliżej. Zrozumiałem, że to może być kobieta mojego życia. Teraz już nie broniłbym się, gdyby Beata chciała mnie za męża. Miałem szczęście, że trafiłem do Arkadii. Polecam ich usługi. Na prawdę warto J

Ewa i Marek
Oboje jesteśmy w wielu 40+, oboje po rozwodach. Gdy spotkaliśmy się dzięki konsultantom biura Arkadia Prestige byliśmy bardzo ostrożni. Nasz znajomość rozwijała się bardzo powoli i to nie była miłość od pierwszego wejrzenia. Dopiero wraz z upływem czasu i poznawaniem się coraz bardziej się zaprzyjaźnialiśmy się. Przełomem znajomości było wspólne spotkanie z synem Marka i moją córką. Znaleźliśmy wspólny język z dzieciakami. To pozwoliło nam na poważne myślenie o przyszłości.
Wiemy, że jeszcze sporo starań przed nami, żeby stworzyć wspólny dom. Wierzymy jednak mocno, że tym razem nam się uda i będziemy razem na zawsze.
Wiemy, że pomogliśmy swojemu szczęściu zgłaszając się do biura Arkadia Prestige. Wiemy, że mieliśmy szczęście, poznając tam wspaniałych ludzi. Dlatego zachęcamy wszystkich samotnych, żeby dali sobie szansę i zapisali się do biura. Tutaj wbrew pozorom sporo zależy od nas samych.

Jadwiga i Andrzej
Poproszono nas o napisanie kilku zdań z dziejów naszego poznania. Robimy to z ochotą, bo to prawdziwa przyjemność wspominać piękne początki.
Nasze drogi do biura Arkadia Prestige były bardzo różne. Ja pewnie nigdy nie zgłosiłbym się do biura matrymonialnego, gdyby nie ślub mojego znajomego. Na nim dowiedziałem się, że Państwo Młodzi (którzy nie byli już najmłodszymi ludźmi) poznali się w biurze Arkadia Prestige. Wtedy zainteresowałem się ich działalnością. Ja znalazłam ofertę biura w Internecie. Spodobała mi się ich nie nachalna strona internetowa i rzeczowa rozmowa z panią Renatą przez telefon.
Dla Andrzeja było to już któreś z kolei spotkanie. Dla mnie Andrzej był drugim mężczyzną, którego spotkałam. Od początku byłam pod jego urokiem. Jednak pochodzę z pokolenia, w którym kobiecie nie wypada narzucać się i zbyt szybko okazywać swoich uczuć. Dzięki Bogu szybko okazało się, że i ja nie jestem obojętna Andrzejowi. Zaproponował mi, abyśmy nie spotykali się już z innymi partnerami i tak zostało.
Nigdy nie myśleliśmy, że na emeryturze może nas spotkać jeszcze tyle ekscytujących rzeczy. To wydaje się nieprawdopodobne, a jednak stało się. Na jesień życia spotkaliśmy osoby, które uszczęśliwiły nas i jesteśmy za to bardzo wdzięczni. Zachęcamy wszystkie osoby, także te już nie najmłodsze na skorzystanie z usług tego biura.

Joanna i Artur
Z biurem Arkadia Prestige podpisywałam umowę dwukrotnie. Przez pierwsze pół roku mimo spotkania kilku interesujących mężczyzn nie znalazłam swojej Drugiej Połówki. Zdecydowałam się na przedłużenie umowy. Teraz podchodziłam do spotkań z dużo większym spokojem. Wiedziałam czego mogę się spodziewać i że nie muszę się spieszyć. Artur, to było moje trzecie spotkanie w drugiej umowie. Od razu pojawiła się między nami chemia.
Dla mnie było to pierwsze spotkanie z polecenia biura. Byłem w szoku, że pierwsze spotkanie i od razu spotkałem Joasię, która zawróciła mi w głowie. Jesteśmy szczęśliwie zakochani. To była bardzo dobra decyzja, żeby znaleźć swoją Drugą Połówkę w biurze matrymonialnym. Poleciłem ich swoim dwóm kolegom. Wszystkim też polecam. Najlepiej, jak ktoś nie dowierza, że to możliwe, trzeba umówić się na rozmowę w biurze-to nic nie kosztuje, a można sprawdzić, zobaczyć jak to działa i jak się spodoba dopiero wtedy podpisać umowę.

Katarzyna i Jakub
Ja mam umysł analityczny i lubię wszystko sprawdzić. Zanim zostałem klientem biura Arkadia Prestige złożyłem wizytę jeszcze w dwóch biurach. Jednak konsultanci w Arkadii zrobili na mnie najlepsze wrażenie. Jasno i wiarygodnie, bez opowiadania bajek wyjaśniono mi jak to działa. Podpisałem umowę i od razu dostałem propozycję spotkania z Anną. Była miłą dziewczyną , ale to jeszcze nie było to. Na Kasię musiałem trochę poczekać, ale było warto. Nie żałuję ani pieniędzy, ani czasu poświęconego na szukanie Kasi. Nie muszę już na nic czekać, ale gdyby kiedyś coś złego się stało, to jeszcze raz zaufałbym konsultantom w Arkadia Prestige.

Kinga i Krzysztof
Jesteśmy wdzięczni konsultantom Arkadia Prestige, że umożliwili nam spotkanie się. Wiemy, że brakiem czasu nie ułatwialiśmy im pracy. Długo też nie kontaktowaliśmy się z biurem, po naszym spotkaniu. Nie wiedzieliśmy jak ta nasza znajomość się rozwinie. Dopiero jak byliśmy pewni, że to coś ważnego zawiesiliśmy nasze członkostwo w biurze. Potem były jeszcze długie miesiące spotykania się. Dopiero po pobycie w Wenecji, gdzie się zaręczyliśmy, wiedzieliśmy że będziemy ze sobą na zawsze.
Dziś myślimy, że gdybyśmy nie trafili do biura Arkadia Prestige, to jeszcze długo, a może nigdy nie znaleźlibyśmy miłości. Przed poznaniem siebie nie mieliśmy czasu na spotkania i szukanie miłości.
Teraz i my wiemy, że (jak powiedziano kiedyś Kindze w biurze); „miłość wymaga czasu i cierpliwości”, a czasami także pomocy fachowców.
Zachęcamy wszystkich zabieganych, żeby zatrzymali się i poszli do Arkadia Prestige. Po naszych doświadczeniach wiemy, że warto zainwestować czas, bo czekanie na miłość, która może nigdy nie nadejść nie ma sensu.