Bez wyraźnej zgody klientów nie umieszczamy ofert ani w internecie, ani w prasie.

Joanna 27, nauczycielka, ładna spokojna, uśmiechnięta. Mam kontakt z młodymi ludźmi i na co dzień u innych toleruję kolczyki i tatuaże, ale sama jestem raczej tradycjonalistką. Chciałabym założyć rodzinę, mieć dzieci. Szukam normalnego mężczyzny, który nie musi być bogaty i przystojny. Powinien jednak być gotowy na założenie rodziny.


Magda 28, dziennikarka, ciekawa świata, dynamiczna. Moja praca wiąże się z częstymi wyjazdami, sporo podróżuję zawodowo i prywatnie, i lubię to. Chciałabym, żeby mój przyszły partner także miał swoje zainteresowania i swój świat, i jednocześnie był gotów zaakceptować mój styl życia. Nie przeszkadza mi spora różnica wieku.


Ewa 28, ekonomistka, łagodna, zmysłowa, kulturalna. Lubię sport, kiedyś zawodniczo uprawiałam siatkówkę. Teraz jeżdżę na nartach, rowerze, gram w tenisa. Szukam aktywnego mężczyzny, który wolny czas spędza poza domem, a nie przed telewizorem. Mój mężczyzna powinien mieć poczucie humoru i dystans do siebie.


Ania 29, stomatolog, ambitna, samodzielna. Lubię poznawać nowe rzeczy, jestem otwarta, łatwo nawiązuję kontakt z ludźmi. Od 9 lat mieszkam w Warszawie i tu zostaję. Szukam partnera na stałe, który wie czego chce, także jak ja, jest samodzielny i otwarty. Tylko z Warszawy i okolic.


Kinga 29, ładna blondynka, szukam miłości, odrobiny szaleństwa, chcę stworzyć ciepłą, normalną rodzinę. Chciałabym spotkać spokojnego, opiekuńczego mężczyznę, dla którego tradycyjne wartości są szczególnie ważne. Mężczyznę gotowego na stały związek, który jest kawalerem i nie ma dzieci.


Ola 30, mam małą firmę handlową. Jestem atrakcyjną, zadbaną kobietą. Znam swoją wartość, ale nie przewróciło mi to w głowie. Mocno stąpam po ziemi. Mam wiele pomysłów na siebie. Szukam mężczyzny o silnej osobowości, z którym będę mogła przejść przez życie nie nudząc się.


Agata 32, bankowiec, atrakcyjna, szczupła. Jestem przeciętną kobietą z apetytem na życie. Zawsze mam ochotę na wyjście z domu i spotkanie ze znajomymi. Szukam człowieka zaradnego, który także jak ja lubi smakować życie i nie przywiązuje wagi do drobnostek.


Karolina 32, adwokat, brunetka, odpowiedzialna, inteligentna. Sporo poświęcam czasu na pracę, ale nie ona jest dla mnie najważniejsza. Szukam stałego związku, dojrzałego mężczyzny. Chciałabym, żeby rodzina była kiedyś dla nas najważniejsza. Nie chcę, żeby pan był prawnikiem.


Katarzyna 33, szefowa marketingu w dużym koncernie. Lubię wyzwania, aktywny wypoczynek, jestem wielkim pieszczochem. Potrafię w zawiązku być przyjaciółką i kochanką… Szukam partnera, który sporo wymaga od siebie i od innych.


Beata 34, piękna brunetka, ciepła, kobieca, uśmiechnięta. Wiem czego chcę od życia i konsekwentnie realizuję swoje plany. Potrafię dopieścić partnera, spełniać marzenia i zachcianki. Oczekuję wzajemności. Szukam mężczyzny bez zahamowań.


Marta 35, własna firma, zaradna, z pomysłami na życie, kobieca. Jestem fanką formuły 1, sama lubię szybko prowadzić samochód. Sporo jeżdżę po Polsce. Szukam niezależnego mężczyzny. Gotowego zmienić miejsce zamieszkania i styl życia, jeżeli zajdzie taka potrzeba.


Eliza 36, dekoratorka wnętrz, średniego wzrostu, szatynka. Mam artystyczną duszę, lubię stylową, dość niepopularną muzykę, wieczory spędzane z przyjaciółmi przy winie. Szukam kogoś podobnego do mnie, nostalgicznego mężczyzny, kochającego sztukę.


Urszula 38, własna firma szkoleniowa. Potrafię cieszyć się z drobiazgów, praca nigdy nie przeszkadzała mi w realizacji pasji. Uprawiam żeglarstwo morskie, nurkuję. Lubię też podróże po krajach dalekiej Azji. Jestem skłonna do kompromisu. Szukam mężczyzny o podobnych zainteresowaniach.


Tamara 40, tłumacz, ładna, ciepła, miła, szczupła blondynka. Mam kilkunastoletnią córkę. Lubię spotykać i poznawać nowych ludzi. Sama dużo podróżowałam do różnych krajów. Szukam wrażliwego, odpowiedzialnego, spokojnego mężczyzny, lubiącego czas spędzany we dwoje.


Anna 42, marketing, piękna blondynka z długimi włosami, zadbana, mądra i miła. Prostolinijna, porządna, intrygująca, kulturalna, czuła, samodzielna i oczywiście skromna. Poza tym - kosmopolitka i estetka. Zawodowo związana z rynkiem finansowym i mediami.Chce spotkać pana w wieku 42-52, wysokiego, z gęstą czupryną na głowie,dobrze wykształconego.


Beata 44, nauczycielka, spokojna, szukam ciepła i spokoju w związku. Mam dwoje nastoletnich dzieci. Jesteśmy szczęśliwą rodziną, ale coraz bardziej czuję się samotna. Chcę jeszcze stworzyć dom, w którym nikt nie będzie czuł się sam. Potrafię zatroszczyć się o mężczyznę i dać mu szczęście.


Katarzyna 45, adwokat, wysoka, zmysłowa, kobieca. Lubię aktywnie spędzać czas, uwielbiam kino, teatr, nowe, ciekawe wystawy malarstwa. Życie nabiera wartości jeśli przeżywa się je z drugą osoba. Poznam dyskretnego, wrażliwego, inteligentnego mężczyzny, lubiącego seks.


Agata 46, ładna blondynka. Jestem redaktorką w renomowanym magazynie ze świata mody. Lubię podróżować, poznawać nowe kultury i nowych ludzi. Jestem otwarta na ciekawe, interesujące pomysły, czasami trochę szalone. Szukam interesującego mężczyzny, wyrozumiałego.


Elżbieta 49, architekt, romantyczna, z dużą wyobraźnią. Jestem aktywna zawodowo i fizycznie. Lubię muzykę klasyczną, interesuję się sztuką, sama trochę maluję. Szukam odpowiedzialnego mężczyzny z klasą i kindersztubą do 60 lat.


Marta 50, wykładowca akademicki, zadbana kobieta, z klasą. Jestem rozwiedziona, mam samodzielną córkę. Teraz mogę poświęcić czas tylko sobie i mężczyźnie, którego spotkam. Szukam mężczyzny o szerokich horyzontach, wolnego, mającego czas na związek.


Wiktoria 51, atrakcyjna właścicielka prywatnego ZOZu . Znajdę czas dla Ciebie, uwielbiam tańczyć i bywam na tańczonych imprezach. Kocham też operę, ale mogę bywać tam z przyjaciółką. Chciałabym spotkać mężczyznę lubiącego taniec i długie rozmowy do rana.


Krystyna 53, pielęgniarka, rozwiedziona, mam dorosłego syna. Jestem spokojną, wyrozumiałą i czułą kobietą. Lubię wieczorne spacery, książki biograficzne i weekendy spędzane na działce, nad jeziorem. Szukam spokojnego pana, którym mogę się zaopiekować.


Ewa 54, właścicielka dużego biura księgowego. W pracy jestem dokładna i cierpliwa. W domu bywam wulkanem energii i inspiracją dla mężczyzny. Potrafię organizować spontaniczne wyjazdy i kolacje przy świecach. Oczekuję, że pozwolisz mi się pokochać i docenisz moje starania.


Marzena 55, psycholog, lubię rozmawiać z ludźmi, jestem empatyczna, mam wielu przyjaciół, ale czuję się samotna. Chciałabym spotkać mężczyznę na wspólne wyjścia do kina i teatru, wspólne wakacje. Jestem rozwiedziona, ale nie muszę formalizować związku.


Agata 58, nauczycielka, lubię teatr, książki. Nie pracuję już na etacie, ale wciąż udzielam korepetycji i mam kontakt z młodymi ludźmi. Szukam mężczyzny normalnego, na dobre i gorsze dni. Potrafię być dla niego oparciem i tego samego także oczekuję. Ważne jest dla mnie zaufanie w związku.


Barbara 60, właścicielka biura nieruchomości, atrakcyjna, kobieca niepospolita. Przez całe życie sporo pracowałam. Teraz więcej podróżuję. Chciałabym w najbliższym roku zobaczyć Amerykę Południową. Szukam mężczyzny, który także lubi podróżować i ma takie możliwości.


Maria 63, emerytowana księgowa. Jestem spokojną kobietą, ale lubię wychodzić z domu. Gram w brydża, często bywam nad morzem. Od kilku lat jestem wdową. Szukam mężczyzny spokojnego, najchętniej wdowca, który kiedyś będzie chciał zawrzeć ślub kościelny.