Poniżej znajdują się wybrane oferty mężczyzn, którzy wyrazili zgodę na ich publikację na naszej stronie.

Robert 28, inżynier, skończyłem Politechnikę Warszawską, moją pasją są nowinki techniczne, ale nie zadręczam kobiet opowiadaniem o technice. Lubię także muzykę – chodzę do klubów, lubię tańczyć. Słucham też muzyki klasycznej - skończyłem podstawową szkołę muzyczną. Jestem zaradny, radosny, bywam duszą towarzystwa. Szukam uśmiechniętej dziewczyny, chcącej stworzyć rodzinę i mieć kiedyś dzieci.


Marek 29, bankowiec, lubię sporty ekstremalne, skończyłem kurs szybowcowy, skaczę ze spadochronem, biorę udział w rajdach samochodowych. Lubię literaturę popularno-naukową i horrory. Jestem kinomanem. Szukam normalnej dziewczyny, która nie boi się jeździć motorem. Nie musi podzielać moich pasji, ale musi pozwalać mi na sporty, które podnoszą poziom adrenaliny. Poza tym w domu szukam spokoju i czułości.


Janusz 31,mam dom, samochód, brakuje mi tylko Ciebie -ciepłej, wrażliwej, uśmiechniętej. Przeżyłem trudny związek, ale otrząsnąłem się już z tej porażki. Chcę budować na prawdzie. Nienawidzę kłamstwa i krętactwa. Potrafię zaakceptować Twoje porażki. Jestem kawalerem bez dzieci, ale nie przeszkadzałoby mi, gdyby partnerka miała już dziecko (pod warunkiem, że będziemy mieli także wspólne dzieci).


Artur 31, nauczyciel tańca, przedsiębiorczy wysoki mężczyzna. Jestem aktywny fizycznie. Sporo czasu zajmują mi treningi – startuję w turniejach tańca towarzyskiego i prowadzę zajęcia dla dzieci. Jednak zawsze znajduję czas na spotkania z przyjaciółmi. Interesuję się fotografią, żegluję, jeżdżę na nartach. Szukam dziewczyny aktywnej fizycznie, która ma pasje podobne do moich. W związku potrafię być wyrozumiały i pomocny. W stosunku do siebie zawsze bywam wymagający.


Andrzej 32, prawnik, kończę aplikację radcowską, mam więc sporo zajęć zawodowych. Jednak bardzo cenię sobie także czas wolny i dokładnie oddzielam go od pracy. Lubię wypady weekendowe za miasto. Sporo podróżuję. Gram w tenisa, jeżdżę konno. Jestem elokwentny, ale nie lubię bezrozumnego gadulstwa. Staram się otwarcie mówić o problemach i tego oczekuję od przyszłej partnerki. Chciałabym spotkać kobietę pogodną, otwartą, uśmiechniętą.


Marek 32, artystyczna dusza, moją pasją jest fotografia, współpracuję z agencją fotograficzną, specjalizuję się w fotografii sportowej. Kiedyś zawodniczo uprawiałem lekkoatletykę. Jestem silną osobowością, mocno stąpam po ziemi, ale potrafię kochać i być altruistyczny. Największą radość sprawia mi widok spełnionej, uśmiechniętej partnerki. Potrafię spełniać marzenia i zapewnić poczucie bezpieczeństwa. Szukam kobiety potrafiącej docenić starania mężczyzny i to co dostaje od niego. Jednocześnie ważne dla mnie jest, żeby kobieta miała swoje zdanie i wiedziała czego chce.


Adam 34, dziennikarz ekonomiczny, jestem spełniony zawodowo, ale wciąż szukam swojej Drugiej Połowy. Jestem rozwiedziony, ale nie zawierałem ślubu kościelnego. Wciąż wierzę, że gdzieś tam jest kobieta, z którą dane mi będzie przeżyć życie. Interesuję się wydarzeniami społeczno-gospodarczymi, polityką, ekonomią. Bywam na wyścigach konnych. Gram w tenisa, lubię tańczyć, bywam często w teatrze.


Łukasz 35, manager, przystojny, brunet, który 6 lat mieszkał w Londynie. Jestem wyrozumiały, otwarty na różne poglądy, style życia. Nie przeszkadza mi oryginalny ubiór, albo zainteresowania. Wróciłem jednak do Polski, aby stworzyć tradycyjną rodzinę. Jestem zaradny, można na mnie liczyć w trudnych sytuacjach. Chciałbym, aby moja przyszła żona była osobą tolerancyjną, ale potrafiła stworzyć normalny, ciepły dom. Musi być inteligentna, ale nie musi pracować zawodowo.


Jurek 35, właściciel dużej firmy handlowej. Jestem rozwiedziony, mam 7 letnią córkę, która mieszka ze swoją mamą. Sporo podróżuję zawodowo. Jeżeli moja przyszła partnerka mogłaby mi towarzyszyć w podróżach i chciała mieć dzieci byłoby doskonale. Lubię zimą wyjazdy na narty w Alpy. Latem żegluję wokół wysp greckich. Pragnę spotkać kobietę dla której ważna jest miłość i wierność, a nie najważniejsze są pieniądze. Kobietę, która także ma własne pasje.


Marcin 37, chirurg, spełniony zawodowo. Lubię wyzwania i często stawiam sobie nowe cele w życiu. Teraz uczę się nurkować, wybieram się pierwszy raz na safari nurkowe. Poza tym sporo czytam, interesuję się malarstwem, bywam w filharmonii (mój ojciec jest muzykiem). Na co dzień jestem odpowiedzialny, troskliwy i poukładany. Jednak uważam, że bez odrobiny szaleństwa życie byłoby nieznośne. Mam duże poczucie humoru i dystans do siebie. Potrafię rozbawić prawie każdą kobietę.


Tomasz 39, stomatolog, wierny taktowny. Pochodzę w wielodzietnej rodziny i teraz, gdy jestem sam brakuje mi tego gwaru w domu. Chętnie zaakceptuję kobietę z dziećmi. Sam jestem rozwiedziony i mam dwóch synów (5 i 7 lat), którzy nie mieszkają ze mną. Nie jestem pracoholikiem, ale zdarza mi się sporo pracować. Lubię pomagać ludziom. Od lat wspieram finansowo fundację pomagającą dzieciom. Lubię sport: prawie codziennie biegam wieczorami. Przygotowuję się do startu w pół maratonie. Jeżdżę też na rowerze, regularnie pływam. Moja przyszła partnerka nie musi uprawiać sportu, ale powinna lubić dzieci.


Paweł 40, manager w firmie telekomunikacyjnej. Jestem inteligentny, mam duże poczucie humoru. Lubię czytać (powieści SF), interesuję się nowinkami technicznymi ze względu na swoją pracę, ale nie jestem gadżeciażem. Nie zwracam uwagi na błahostki. Nie zniechęcają mnie drobne nieporozumienia. Potrafię dogadać się w związku-zawsze dążę do kompromisu. Nienawidzę cichych dni. Nigdy nie zasypiam pogniewany…W moich ramionach znajdziesz ukojenie.


Marek 42, kawaler bez dzieci, facet z fantazją, zamożny. W tygodniu sporo pracuję, ale weekendy będą tylko nasze. Kocham aktywne życie, snowboard, żagle, tenis. Lubię organizować kolacje przy świecach, które sam przygotowuję. Sporo podróżuję – lubię wypady weekendowe do stolic europejskich (np. do Paryża, czy Rzymu, ale także do Barcelony, czy Wenecji). Szukam kobiety o podobnych zainteresowaniach. Chętnie wysokiej blondynki o humanistycznym wykształceniu.


Jarek 43, kardiolog, postawny mężczyzna o zniewalającym uśmiechu. Jestem rozwiedziony mam 16 letnią córkę, która mieszka za granicą. Chciałbym mieć jeszcze dzieci. Moja była żona jest lekarką i dlatego nie chciałbym, żeby moja przyszła partnerka uprawiała ten zawód. To się nie sprawdziło…Szukam normalnej kobiety na dobre i złe dni. Jestem odpowiedzialny, prawdomówny, wierny. Za każdym razem, gdy spotykam kobietę chcę dać sobie i jej szansę-jestem wolny od jakichkolwiek uprzedzeń (no może poza zawodem…)


Maciej 43, architekt, przystojny, szarmancki. Mieszkałem sporo lat za granicą. Nie jestem przywiązany do jednego miejsca-mogę zmienić miasto, a nawet kraj zamieszkania. Interesuję się sztuką. Zbieram współczesne malarstwo polskie, bywam na wernisażach i aukcjach sztuki. Jestem estetą. Szukam kobiety wrażliwej na piękno, nie pracoholiczki. Potrafię pięknie zaprojektować nasz przyszły dom. Liczę na to, że Ty sprawisz, że będziemy w nim szczęśliwi. Mam 20 letniego syna, który studiuje w USA i nie chciałbym mieć już więcej dzieci.


Adam 45, pilot, lubię bujać w przestworzach, ale także mocno stąpam po ziemi. Jestem współwłaścicielem stoku narciarskiego i ośrodka sportowego na Podhalu. Często, więc bywam w górach i lubię to. Odpoczywam chodząc turystycznie po Tatrach. Zawodowo sporo podróżuję, więc wakacje z reguły spędzam w kraju. Szukam w życiu miłości i jestem pewien, że znajdę. Chcę stworzyć taką rodzinę, w której wszyscy będą chcieli, nawet z najodleglejszych zakątków świata, wracać do domu. Dom, który będzie azylem. Potrafię zatroszczyć się o dom finansowo, ale już wiem, że miłości, bliskości i więzi nie można kupić i że trzeba o nie bardzo się troszczyć. Szukam kobiety, której będzie się chciało chcieć o to walczyć.


Sławek 46, biznesmen, lubię kino, muzykę i kolacje w dwoje. Z zawodu jestem ekonomistą, ale bywam także romantyczny. Mam trójkę nastoletnich dzieci, które sam wychowuję. Nie szukam jednak matki dla swoich dzieci (jesteśmy dobrze zorganizowani), ale partnerki na resztę życia dla siebie. Jestem ogromnym pieszczochem i szukam podobnej kobiety. Chciałbym z partnerką, którą teraz poznam spędzić resztę życia.


Krzysztof 46, niezależny, aktywny, lato spędzam uprawiając żeglarstwo morskie, zimą jeżdżę na nartach w Tyrolu. Mam spory dom pod Warszawą i lubię pracować w ogrodzie. Urządzam tam też spotkania stowarzyszenia, do którego należę. Jestem empatyczny, uczciwy, lubię pomagać ludziom i włączać się w akcje charytatywne. Nie lubię marazmu i oglądania seriali w telewizji. Szukam wrażliwej kobiety, która potrafi angażować się w sprawy, które ją obchodzą.


Mateusz 48, politolog, jestem estetą i nie ukrywam, że wygląd fizyczny kobiety jest dla mnie ważny. Chciałbym spotkać szczupłą, wysoką panią o dziewczęcej urodzie. Sam jestem zadbanym mężczyzną. Codziennie biegam, jeżdżę na rowerze. Mam 184cm wzrostu, niebieskie oczy, jestem lekko szpakowatym brunetem. Nie mam dzieci i wolałbym, żeby pani też ich nie miała (ewentualnie już dorosłe). Ważny jest też dla mnie styl życia pani. Ja prowadzę zdrowy tryb życia. Nie palę papierosów, nie jadam czerwonego mięsa, regularnie uprawiam sport.


Maciej 49, muzyk, jestem kompozytorem, tekściarzem, osobą mocno związaną z polską muzyką i literaturą. Ważna jest dla mnie zarówno cisza jak i wartość słowa. Chyba nie potrafiłbym się porozumieć z kobietą o umyśle ścisłym. Istotna jest dla mnie wymiana myśli i inspiracja wypływająca od drugiego człowieka. Nie przywiązuję wagi do drobnostek, nie obrażam się. Szukam wyrozumiałej, wrażliwej kobiety, potrafiącej żyć z artystą.


Szymon 51, wiceprezes spółki giełdowej, poznałem już świat polityki i biznesu, i nie jest on dla mnie atrakcyjny. Cenię sobie szczerość w kontaktach z ludźmi. Nie lubię udawać. Nie prowadzę gry z kobietą, na żadnym etapie znajomości. Cenię otwartość. Uważam, że lepsza jest gorzka prawda niż lukrowane kłamstwo. Sam staram się mówić prawdę, tak, aby nie ranić przy tym partnerki. Zawsze dążę do kompromisu, który obu stronom pozwoli zachować twarz. Szukam szczerej kobiety, o szerokich horyzontach, otwartej na kompromisy.


Tomasz 52, wykładowca akademicki, mam ścisły umysł, ale podziwiam kobiecą wyobraźnię, wrażliwość i nieszablonowe myślenie. Najbardziej podobają mi się inteligentne kobiece kobiety. Paniami, które muszą mi udowodnić, że są mądrzejsze ode mnie i reszty świata nie jestem zainteresowany. Szukam kobiety oryginalnej w myśleniu i o oryginalnej urodzie. Pani nie może być wykładowcą akademickim.


Leszek 54, reżyser, szukam normalnej kobiety, która będzie chciała stworzyć normalny dom. Zawód pani nie ma dla mnie znaczenia, pod warunkiem, że nie będzie aktorką. Mój zawód wyznacza mi rytm życia. Czasami jest on bardzo dynamiczny, związany z wyjazdami, a czasami są to spokojne miesiące, gdy mogę bardziej skupić się na rodzinie i domu. Szukam mądrej kobiety, która będzie potrafiła to zaakceptować. Chętnie pani z małym dzieckiem.


Paweł 55, właściciel dużej firmy informatycznej, moja praca wiąże się z regularnymi wyjazdami do Krakowa, mogę, więc spotykać kobiety także z miasta Kraka. Jestem spokojny, odpowiedzialny, z reguły nie podejmuję pochopnych decyzji, ale bywam także spontaniczny. Szczególnie jeżeli idzie o wyjazdy weekendowe. Można na mnie liczyć w trudnych sytuacjach. Jestem dobrym facetem na deszczowe dni. Nigdy się na mnie nie zawiedziesz.


Zbyszek 58, jubiler, projektant biżuterii, niedawno wróciłem z Nowej Zelandii, zostawiłem za sobą duży bagaż doświadczeń i firmę. Zaczynam od początku nowe życie, przebudowę firmy. Chciałbym budować przyszłość z kobietą, która nie boi się nowych wyzwań. Mimo wielu złych doświadczeń jest we mnie mnóstwo optymizmu i energii. Wiem, że i tym razem mi się uda. Nie chciałbym tylko być sam. Nie chcę też przelotnych związków. Szukam dojrzałej kobiety, która jest równie optymistyczna i energiczna jak ja.


Jan 60, lekarz, Jestem wdowcem od kilku lat. Teraz jestem już gotowy na nowy związek. Wciąż chce mi się żyć, zarażę Cię swoim optymizmem. Chcę pokazać Ci mój świat i chcę poznać Twój. Interesuję się historią, szczególnie okresem II wojny światowej. Sporo czytam. Wciąż zwiedzam i poznaję nowe miejsca. Lubię zwiedzać zamki w Polsce i Europie. Święta spędzam w Londynie – tam mieszka od lat moja córka. Chciałbym poznać spokojną kobietę, ciepłą, czułą, optymistycznie patrzącą na świat.


Tadeusz 65, ekonomista, emerytowany wojskowy, wysoki, konkretny, zaradny. Całe życie potrafiłem sobie radzić ze wszystkim. Teraz bardzo doskwiera mi samotność. Szukam kobiety na jesień życia, która lubi dom, potrafi gotować i nie jest to dla niej przykre. Ja potrafię zapewnić wygodne życie nam obojgu. Pani powinna też lubić naturę, las i wodę - mam działkę nad Zegrzem i chętnie tam spędzam wolny czas.


Stanisław 68, emerytowany profesor fizyki. Jestem człowiekiem godnym zaufania. Kilka lat wykładałem na Madagaskarze. Mieszkałem w Szwajcarii. Teraz też czasami wykładam gościnnie na różnych uniwersytetach. Lubię muzykę klasyczną, bywam w filharmonii i operze. Kiedyś uprawiałem zawodniczo siatkówkę, teraz też dbam o kondycję. Jestem człowiekiem pogodnym, kompromisowym. Szukam kobiety z klasą, w odpowiednim dla mnie wieku.


Krzysztof 70, trener piłki nożnej, oprócz sportu lubię klasyczny jazz. Bywam na meczach piłki nożnej i na wyścigach. Potrafię gotować, lubię tańczyć. Grywam w brydża. Zależy mi na znalezieniu kobiety, która będzie tolerowała moje pasje i pozwalała na spotkania ze znajomymi. Ona oczywiście też może mieć swoje zainteresowania.


Władysław 75, dziennikarz, pół roku mieszkam w Polsce, a drugie pół pod Londynem. Tam mam dom. W Warszawie mam mieszkanie. Ciągle jestem aktywny zawodowo. Wydaję lokalny miesięcznik, piszę i redaguję artykuły. Chciałabym, aby pani gotowa była dzielić ze mną mój styl życia, tak aby jej zobowiązania rodzinne pozwalały mieszkać i w Polsce, i w Wielkiej Brytanii. Szukam kobiety oczytanej, lubiącej teatr i muzykę.