Tu w Śródmieściu Warszawy osoby wolne, szukające prawdziwej miłości, mają szansę stworzyć trwały związek oparty na przyjaźni, uczciwości, szacunku i szczerości.

W każdym z nas jest potrzeba dzielenia życia z osobą wartościową, mającą podobne zainteresowania, godną poznać i spełniać nasze marzenia i najgłębiej skrywane pragnienia. Nasi klienci nie chcą już spotykać przypadkowych, wirtualnych osób, o których niewiele wiedzą tak, jak to jest w internetowych portalach randkowych.

My wszystkich naszych klientów znamy osobiście. Konsultanci naszego biura matrymonialnego poprzez aranżowanie realnych spotkań z osobami o podobnych wartościach i podobnych oczekiwaniach, pomagają w sposób profesjonalny znaleźć wymarzoną partnerkę lub partnera, męża lub żonę i stworzyć trwałe relacje w nowym związku.

Żeby skontaktować się z nami wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na stronie, albo wysłać SMS na numer telefonu: 511-538-511, podając: imię, wiek, wzrost, wykształcenie. Oddzwonimy, udzielimy informacji i odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.