Dlatego zbiór danych osobowych biura matrymonialnego Arkadia Prestige, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku, został zarejestrowany w GIODO.

W umowie, podpisywanej na początku współpracy zobowiązujemy się między innymi do zapewnienia ochrony Państwa danych osobowych. Nigdy Państwa dane nie zostaną udostępnione innym firmom, albo wykorzystane do celów marketingowych. Nie umieszczamy ofert naszych klientów w Internecie. Jedynym wyjątkiem od tej reguły są oferty osób, które wyraziły na to pisemną zgodę.

Każdy nasz klient traktowany jest przez nas podmiotowo. Zawsze chcemy dokładnie poznać Państwa oczekiwania i wymagania w stosunku do partnerów, których chcecie Państwo spotykać. Jednak staramy się nie ingerować w Państwa prywatność w stopniu, który Państwu nie odpowiada. To Państwo wyznaczacie granice prywatności, których nie będziecie chcieli przekroczyć.

Nie tylko osobom publicznym, które są klientami biura, ale wszystkim naszym klientom chcemy zapewnić maksimum prywatności i dyskrecję. Dlatego zawsze naszych klientów umawiamy na dokładną godzinę, która jest dla Państwa wygodna tak, aby nie narażać na niepotrzebne spotkania z przypadkowymi osobami. Dyskrecja i dbałość o Państwa zadowolenie i wygodę są dla nas bardzo ważne. Nasze biuro mieści się w Śródmieściu Warszawy, w biurowcu chronionym przez całą dobę.